Akciová společnost evropského typu RONELI SE nabízí služby v oblasti generálních dodávek staveb, projektového a stavebního managementu, investiční činnosti ve výstavbě a v developmentu. Dále se specializujeme na dodávky stavby pivovarů „na klíč“. Zaměření společnosti odpovídá členění společnosti do třech divizí:

 • divize Stavby
 • divize Pivovary
 • divize Real Estate

Naše společnost realizuje projekty jak v České republice, tak v zahraničí. Své know-how stavíme na poskytování komplexních služeb a to od zpracování jednotlivých stupňů projektové dokumentace, až po vlastní realizaci projektu a jeho předání klientovi. Samozřejmostí je také záruční a popřípadě pozáruční servis. U vybraných projektů také zajistíme vhodný model financování investičního záměru.

Hlavními přednostmi naší společnosti jsou profesionalita, efektivita, flexibilita, spolehlivost a důvěryhodnost. Tyto zásadní atributy nabízí společnost RONELI SE při realizaci vašich projektů, ať už jsou kdekoli.

RNL003 cb web

Aktuálně

 • 17 / 01 / 2018

  Výstavba nové haly odborného výcviku – SOU Stavební Plzeň

  Naše společnost v tomto týdnu podepsala smlouvu o dílo na výstavbu nové haly odborného výcviku v Plzni. Hala bude sloužit pro praktickou výuku studentů Středního odborného učiliště stavebního, které je objednatelem zakázky. Hala ocelové konstrukce je řešena jako jeden objekt členěný na čtyři výukové prostory, technické a hygienické zázemí. Realizace zakázky bude zahájena 23.1.2018. Celkový objem prací přesahuje 30 mio Kč.

   
 • 14 / 12 / 2017

  PF 2018

  Společnost RONELI děkuje všem svým zaměstnancům a obchodním partnerům za spolupráci v letošním roce a přeje všem příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a úspěchů v roce 2018.

   
 • 21 / 11 / 2017

  RONELI na FOODEXPO 2017 v Saigonu

  Společnost RONELI se letos opět zúčastnila mezinárodní výstavy FOODEXPO ve dnech 15. až 18.11.2017 v Saigonu a prezentovala zde svoje aktivity v oblasti služeb a dodávek pivovarů. „Rozvíjíme zde kontakty získané v minulém roce s cílem nabídnout zde naše služby v oblasti pivovarnictví. Spolu s dalšími subjekty jsme tak byly součástí prezentace produktů a služeb českých firem“ komentoval účast na výstavě ředitel divize Pivovary Jaroslav Soukal.
   
 • 10 / 10 / 2017

  Novostavba výrobní haly pro společnost Avaps s.r.o. dokončena

  Naše společnost úspěšně dokončila a předala k užívání výrobní halu pro společnost Avaps s.r.o. v Klecanech u Prahy. Dvoulodní výrobní hala s administrativní vestavbou bude sloužit k výrobě požárních uzávěrů a kouřových zábran. Celkový finanční objem zakázky přesáhl 25 mio Kč. V současné době připravujeme pro téhož zákazníka výstavbu vývojového centra, která bude zahájena v pol. 11/2017.