Akciová společnost evropského typu RONELI SE nabízí služby v oblasti generálních dodávek staveb, projektového a stavebního managementu, investiční činnosti ve výstavbě a v developmentu. Dále se specializujeme na dodávky stavby pivovarů „na klíč“. Zaměření společnosti odpovídá členění společnosti do třech divizí:

 • divize Stavby
 • divize Pivovary
 • divize Real Estate

Naše společnost realizuje projekty jak v České republice, tak v zahraničí. Své know-how stavíme na poskytování komplexních služeb a to od zpracování jednotlivých stupňů projektové dokumentace, až po vlastní realizaci projektu a jeho předání klientovi. Samozřejmostí je také záruční a popřípadě pozáruční servis. U vybraných projektů také zajistíme vhodný model financování investičního záměru.

Hlavními přednostmi naší společnosti jsou profesionalita, efektivita, flexibilita, spolehlivost a důvěryhodnost. Tyto zásadní atributy nabízí společnost RONELI SE při realizaci vašich projektů, ať už jsou kdekoli.

RNL003 cb web

Aktuálně

 • 08 / 03 / 2018

  Výstavba nové výrobní haly – Kovo HB s.r.o.

  Naše společnost v tomto týdnu podepsala smlouvu o dílo na výstavbu nové výrobní haly společnosti Kovo HB s.r.o. ve Svratce. Hala bude postavena ve stávajícím průmyslovém areálu a bude navazovat na stávající administrativní budovu. V rámci projektu bude mimo stavby haly provedena také demolice stávajících objektů, přeložky sítí, výstavba nové trafostanice, opěrné stěny, vyrovnávací rampy a zpevněných ploch. Hala bude sloužit pro výrobu i skladování a její součástí bude také vestavek s administrativním a sociálním zázemím a výtah.

  Realizace zakázky bude zahájena v dubnu letošního roku. Celkový objem zakázky pak přesahuje 53 mio Kč. Tuto zakázku budeme realizovat formou sdružení společností RONELI SE a PWB stavby s.r.o.

   
 • 12 / 02 / 2018

  Změna sídla společnosti

  Naše společnost s platností od 12.2.2018 změnila své sídlo a to v rámci Prahy.

  Nová adresa sídla:

  RONELI SE

  Vinohradská 2828/151

  130 00 Praha 3, Žižkov

   

  Příslušnou změnu prosím zaneste do Vašich informačních systémů.

   
 • 06 / 02 / 2018

  Coworkingové centrum sítě Impact Hub v Brně otevřeno

  Naše společnost dokončila rozsáhlou rekonstrukci Impact Hub Brno, kdy rekonstrukcí vznikly nové kancelářské a konferenční prostory o ploše více než 1700m2. Brněnský Impact Hub se provedenou rekonstrukcí stává největším sdíleným prostorem v Evropě a současně druhým největším sdíleným prostorem sítě Impact Hub na světě. Investorem rekonstrukce coworkingového centra je společnost RegioHub s.r.o., investiční náklady přesáhly částku 28 mio Kč.

   
 • 31 / 01 / 2018

  Rekonstrukce stravovacího provozu a oprava střešního pláště – DRIESSEN Czech s.r.o.

  Naše společnost v tomto týdnu zahájila práce na zakázce „Rekonstrukce stravovacího provozu a oprava střešního pláště“ v areálu společnosti DRISSEN Czech s.r.o. v Plzni. Součástí dodávky naší společnosti je mimo jiné také kompletní dodávka gastrotechnologie. Jedná se již o druhou zakázku, kterou bude naše společnost pro tohoto významného klienta realizovat. Práce budou dokončeny do června tohoto roku. Celkový objem prací přesahuje 18mio Kč.