Naše společnost v tomto týdnu podepsala smlouvu o dílo na výstavbu nové výrobní haly společnosti Kovo HB s.r.o. ve Svratce. Hala bude postavena ve stávajícím průmyslovém areálu a bude navazovat na stávající administrativní budovu. V rámci projektu bude mimo stavby haly provedena také demolice stávajících objektů, přeložky sítí, výstavba nové trafostanice, opěrné stěny, vyrovnávací rampy a zpevněných ploch. Hala bude sloužit pro výrobu i skladování a její součástí bude také vestavek s administrativním a sociálním zázemím a výtah.

Realizace zakázky bude zahájena v dubnu letošního roku. Celkový objem zakázky pak přesahuje 53 mio Kč. Tuto zakázku budeme realizovat formou sdružení společností RONELI SE a PWB stavby s.r.o.

Naše společnost s platností od 12.2.2018 změnila své sídlo a to v rámci Prahy.

Nová adresa sídla:

RONELI SE

Vinohradská 2828/151

130 00 Praha 3, Žižkov

 

Příslušnou změnu prosím zaneste do Vašich informačních systémů.

Naše společnost dokončila rozsáhlou rekonstrukci Impact Hub Brno, kdy rekonstrukcí vznikly nové kancelářské a konferenční prostory o ploše více než 1700m2. Brněnský Impact Hub se provedenou rekonstrukcí stává největším sdíleným prostorem v Evropě a současně druhým největším sdíleným prostorem sítě Impact Hub na světě. Investorem rekonstrukce coworkingového centra je společnost RegioHub s.r.o., investiční náklady přesáhly částku 28 mio Kč.

Naše společnost v tomto týdnu zahájila práce na zakázce „Rekonstrukce stravovacího provozu a oprava střešního pláště“ v areálu společnosti DRISSEN Czech s.r.o. v Plzni. Součástí dodávky naší společnosti je mimo jiné také kompletní dodávka gastrotechnologie. Jedná se již o druhou zakázku, kterou bude naše společnost pro tohoto významného klienta realizovat. Práce budou dokončeny do června tohoto roku. Celkový objem prací přesahuje 18mio Kč.

V úterý 23.2. proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného pavilonu E Hamzovy odborné léčebny pro děti a dospělé v Luži – Košumberku. Pavilon bude sloužit jako dětské lůžkové oddělení. Po slavnostním přestřižení pásky si také měli všichni návštěvníci možnost prohlédnout nově zrekonstruované prostory. Součástí prohlídky byla i prezentace fotografií z rekonstrukce samotné.

Rekonstrukce pavilonu byla realizována naší společností od jara do podzimu minulého roku. Bylo nám tedy ctí se tohoto slavnostního okamžiku zúčastnit a prezentovat tak výsledek naší práce. Přejeme všem dětským pacientům a zaměstnancům léčebny, aby se jim v novém prostředí líbilo.

Naše společnost v tomto týdnu podepsala smlouvu o dílo na výstavbu nové haly odborného výcviku v Plzni. Hala bude sloužit pro praktickou výuku studentů Středního odborného učiliště stavebního, které je objednatelem zakázky. Hala ocelové konstrukce je řešena jako jeden objekt členěný na čtyři výukové prostory, technické a hygienické zázemí. Realizace zakázky bude zahájena 23.1.2018. Celkový objem prací přesahuje 30mio Kč.

Podkategorie