Předmět činnosti

Komplexní příprava a realizace developerských projektů. Vytipování vhodného projektu, zpracování business plánu, navržení struktury financování projektu, architektonické, projekční práce, engineering, realizace výstavby, kolaudace, prodej nemovitostí a záruční a pozáruční servis nemovitostí se zaměřením na:

  • rezidenční development

  • kancelářský development

  • průmyslový development

  • výstavbu garáží a parkovacích stání

Aktuální projekty

Developerský projekt „Apartments Wenzigova“ Praha 2

Rezidence “Apartments Wenzigova” je unikátní projekt ve zcela exkluzívní lokalitě přímo v centru Prahy, který po vizuální stránce zachovává původní neoklasicistní styl budovy a kombinuje jej s moderním zázemím a provedením. Projekt nabízí bydlení nejvyšší kvality na bezpečném místě v centru Prahy. Rezidence Wenzigova 19 je zcela jedinečným developerským projektem, který vyrostl přímo v srdci hlavního města na Vinohradech.

Dispozice bytů 3+kk 99,8 m2, 1+kk 30,16m2, 3+kk 111,6m2 + 23,88m2 teras, 3+kk 117,62m2 + 34,49m2 teras.

Více informací o tomto unikátním projektu naleznete na www.wenzigova19.cz

 

 

Developerský projekt „Apartments Vodňanského“ Praha 6 - Břevnov

V jedné z nejvyhledávanějších pražských rezidenčních čtvrtích zahajujeme realizaci velmi zajímavého projektu bytového domu. V nově vystavěném domě vznikne 9 moderních bytových jednotek. Parkování pro majitele bytů bude zajištěno garážovými stáními v suterénu budovy, odkud je výtah vyveze až ke vstupním dveřím do bytu. Ke každé bytové jednotce bude vybudována sklepní kóje rovněž v suterénu.

V projektu vznikne celkem 724m2 bytových ploch + 200m2 balkonů/teras.

Lokalita projektu vyniká skvělou občanskou vybaveností. Mnoho restaurací, obchodů a služeb, stejně jako mateřské a základní školy, poliklinika nebo pošta se nacházejí v blízkém okolí ulice Bělohorská, která je přirozeným centrem Břevnova.

Jen 2,5 km od Václavského náměstí

Jen 7 km od letiště Ruzyně

Jen 3 zastávky tramvají od Pražského hradu

Z oken objektu se otevírá výhled nejstarší klášter v Čechách - Břevnovský klášter. Jedná se o ideální místo pro bydlení v klidné části Prahy. Výstavba bude zahájena v květnu 2017. Rezervace bytů budou spuštěny od června roku 2017. Předpokládaný termín kolaudace je červen 2018.

Více informací o tomto unikátním projektu naleznete na www.vodnanskeho.cz

Zhodnocení Vaší nemovitosti

Majitelům bytových domů nabízíme zhodnocení jejich nemovitosti. Například odprodejem nevyužitých půdních, nebo suterénních prostor výměnou za provedené rekonstrukční práce na domě. Pro více informací prosím klikněte zde na leták ke stažení (pdf).

Poptávka projektů

Naše společnost vyhledává příležitosti v oblasti developmentu, do kterých investuje. Nabídněte nám svůj projekt, nebo projekt, o kterém víte, my jej posoudíme a domluvíme se na případné spolupráci. Cílíme na stávající objekty případně pozemky, které následně zhodnocujeme. S obchodními partnery jednáme vždy seriózně a transparentně. Využijte synergie stabilní společnosti, která v sobě snoubí zkušenosti v oblasti přípravy projektů, engineeringu, stavební činnosti a zkušenosti s marketingem a prodejem.

Equity partnerství

Equity partnerům nabízíme zajímavé zhodnocení finančních prostředků prostřednictvím investic do vytipovaných projektů. Investice probíhají obvykle formou investic do podílu jednoúčelové projektové společnosti s ručením omezeným (SPV - Special purpose vehicle). Tato společnost nemá žádný jiný účel než realizaci daného projektu. Po ukončení projektu a vypořádání podílů společníků se společnost účetně zlikviduje. Expozice rizika equity partnera je na úrovni jeho vkladu, který je vždy do konkrétní nemovitosti. K financování projektů využíváme rovněž bankovní zdroje, vždy cílené na konkrétní projekt. Pokud máte zájem na této formě spolupráce, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám objasníme bližší podrobnosti.  

Reference

Přehled referencí divize Real Estate naleznete ZDE

Kontakt

Ing. Antonín Kovařík

Ředitel divize Real Estate

antonin.kovarik@roneli.cz