Reference

Apartments Vodňanského

Lokalita Praha - Břevnov
Objednatel Apartments Vodňanského s.r.o.
Termín realizace 4/2017 - 1/2019

V jedné z nejvyhledávanějších pražských rezidenčních čtvrtí jsme dokončili velmi zajímavý projekt bytového domu. V novostavbě vzniklo 9 moderních bytových jednotek. Jejich majitelům zajišťují parkování garážová stání v suterénu budovy, odkud je výtah vyveze až ke vstupním dveřím do bytu. Ke každé bytové jednotce přísluší sklepní kóje.

Lokalita projektu vyniká skvělou občanskou vybaveností. Mnoho restaurací, obchodů a služeb, stejně jako mateřské a základní školy, poliklinika nebo pošta se nacházejí v blízkém okolí ulice Bělohorská, která je přirozeným centrem Břevnova.

Z oken bytového domu se otevírá výhled na nejstarší klášter v Čechách - Břevnovský klášter. Jedná se o ideální místo pro bydlení v klidné části Prahy.

Více informací o tomto projektu naleznete na www.vodnanskeho.cz

Apartments Vodňanského

Apartments Wenzigova – půdní vestavba luxusních bytových jednotek

Lokalita Praha 2, ČR
Objednatel Apartments Wenzigova s.r.o.
Termín realizace 2016 - 2018

Rezidence “Apartments Wenzigova” je unikátní projekt ve zcela exkluzívní lokalitě přímo v centru Prahy, který po vizuální stránce zachovává původní neoklasicistní styl budovy a kombinuje jej s moderním zázemím a provedením. Projekt nabízí bydlení nejvyšší kvality na bezpečném místě v centru Prahy. Rezidence Wenzigova 19 je zcela jedinečným developerským projektem, který vyroste přímo v srdci hlavního města na Vinohradech.

Celková užitná plocha nových bytových jednotek je cca. 360m2 + terasy.

Apartments Wenzigova – půdní vestavba luxusních bytových jednotek

Novostavba bytového domu

Lokalita Praha 9, ČR
Objednatel Villa Violetta
Termín realizace 2014 – 2016

Novostavba 6 luxusních bytů na ulici Desenská P9. Bytový dům je 4 podlažní. 1. PP a 3 obytné NP. V 1. PP se nacházejí garáže a sklepní kóje pro residenty. Komfortní parkování je zbodováno pro 8 automobilů velikosti SUV. V domě je instalován výtah. Na každém patře jsou vybudovány 2 bytové jednotky v nadstandardním provedení. Velikosti bytů od 72 – 104 m2 s dispozicemi 3+kk – 4+kk. Dřevěná eurookna, venkovní rolety na elektrické ovládání, 3-vrstvé dřevěné podlahy v provedení světlý dub, zařizovací předměty Villeroy Boch, bezpečnostní dveře, obklady stěn z leštěného travertinu a granitu. Obklady a dlažby Marvel.

Novostavba bytového domu
Modul: Výpis referencí z webů divizí